Jak wybrać koszulę nocną do karmienia?

Podczas karmienia piersią bardzo przydatne są takie produkty jak koszule nocne dla karmiących. Podczas ich zakupu warto zwrócić uwagę na pewne istotne parametry tego produktu.

Koszula z rozcięciem pod szyją

Wśród różnych rodzajów koszul do karmienia można przede wszystkim wymienić koszulę z rozcięciem pod szyją, która jest zapinana na guziki. Jest to model tradycyjny, który z całą pewnością ma wiele zalet. Przede wszystkim w tego rodzaju stroju w bardzo łatwy i przyjemny sposób można karmić piersią, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet. Łatwo się zapina koszulę do karmienia, ponieważ ma ona bardzo popularne zapięcie na guziki lub na napy, które w bardzo prosty sposób się otwiera i zamyka. Z powodzeniem można jej także używać nawet po zakończeniu karmienia.

Koszula z rozcięciem na wysokości piersi

Koszula nocna do karmienia (https://www.biustonoszedokarmienia.pl/koszule-nocne-ciazowe-do-karmienia) może także występować w modelu, który będzie miał rozcięcie na wysokości piersi. Zwykle są one ukryte za zakładkami, co sprawia, że stają się niewidoczne. Bardzo dużą zaletą tego rodzaju koszul jest fakt, że mogą być od razu gotowe do karmienia piersią. Nie trzeba ani rozpinać w nich guzików, ani rzepów. Dlatego jest to bardzo efektowne działanie, które z całą pewnością będzie bardzo przydatne u każdej kobiety. Podczas karmienia w ogóle nie widać piersi, co jest bardzo dyskretne. Bardzo wygodne jest karmienie w tego rodzaju koszuli nawet w szpitalu po porodzie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: